جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مجموعه ورزشی میثم قم به چرخه بهره‌برداری بازمی‌گردد

   مدیرکل ورزش و جوانان قم:

   مجموعه ورزشی میثم قم به چرخه بهره‌برداری بازمی‌گردد

   مجموعه ورزشی میثم قم به چرخه بهره‌برداری بازمی‌گردد

   مدیرکل ورزش و جوانان قم گفت: در سال‌های اخیر امکان استفاده از مجموعه ورزشی میثم قم وجود نداشت که با رفع موانع پیش رو، شرایط بازگشت این مجموعه به چرخه بهره‌برداری مهیا شده است.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قم، رسول منعم در مجمع سالیانه هیات تیراندازی قم در سخنان خود اظهار کرد: برای رفع محدودیت‌های زیرساختی ورزش تیراندازی در استان، در کنار تلاش برای بهره‌برداری از مجموعه ورزشی میثم، یک سالن تیراندازی نیز طی ماه‌های گذشته در مجموعه ورزشی ۱۵ خرداد افتتاح ‌شده است.
   وی با اشاره به محدودیت زیرساخت‌های استانی در رشته تیراندازی عنوان کرد: با توجه به وجود ۱۳ سالن تیراندازی در زیرمجموعه دستگاه‌ها و نهادهای مختلف استان، استفاده از این ظرفیت برای توسعه کمی و کیفی این رشته در قم ضروری است.
   مدیرکل ورزش و جوانان قم بیان کرد: ایجاد هماهنگی میان دستگاه‌های مختلف که دارای زیرساخت لازم در رشته تیراندازی هستند برای توسعه رشته تیراندازی و حضور پررنگ‌تر تیراندازان استان در سطح ورزش حرفه‌ای کشور مورد تاکید است.
   منعم تاکید کرد: یکی از سیاست‌های جدی این اداره کل حمایت از حضور تیم‌های استان در لیگ‌های برتر کشور است و در این راستا از تیم‌های قم در لیگ‌های معتبر کشور حمایت جدی می‌شود.
   وی بابیان اینکه سال ۹۷ استان قم دارای ۲ تیم در لیگ برتر تیراندازی بوده ولی متاسفانه امسال تیم آقایان قم در لیگ امسال حضور ندارد ابراز کرد: جای تیم قم در لیگ برتر آقایان در سال ۹۸ خالی است و باید با آسیب‌شناسی روند بازگشت قم به این لیگ فراهم شود.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان قم تاکید کرد: یکی از شاخص‌های ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی قم در قالب جشنواره شهید رجایی، توجه دستگاه‌ها به توسعه ورزش است که این موضوع، موجب ترغیب دستگاه‌ها برای ورود به فعالیت‌های ورزشی می‌شود.
   منعم خاطر نشان کرد: هیات های ورزشی باید از این فرصت استفاده و بستر لازم برای استفاده از ظرفیت دستگاه‌های مختلف در حوزه ورزش را فراهم کنند.
   مدیرکل ورزش و جوانان قم، گفت: فدراسیون تیراندازی یکی از فدراسیون‌های پیشتاز در عرصه‌های ملی است که کسب ۶ سهمیه المپیک برای نخستین بار در تاریخ تیراندازی کشور، نشان از عملکرد مثبت این فدراسیون طی ماه‌های گذشته است.
   منعم، با بیان اینکه رشته تیراندازی به‌عنوان یکی از رشته‌های اسلامی مورد تاکید و توجه است تصریح کرد: انتظار از قم به‌عنوان مرکز تشیع توسعه بیش‌ازپیش رشته تیراندازی در این استان است.
   وی با اشاره به برگزاری مجمع‌های سالیانه هیات های ورزشی گفت: با برنامه‌ریزی انجام‌شده تاکنون ۳۰ مجمع ورزشی با حضور ۲۵ رییس فدراسیون هیات های مختلف در استان برگزارشده است که برگزاری منظم مجامع سالیانه در ارتقای جایگاه ورزش قم می‌تواند بسیار موثر باشند.
   اخبار مرتبط
قم - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,449,950
تعداد بازدید امروز : 755
تعداد بازدید دیروز : 761
آخرین به روزرسانی : 1398/09/17
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.