جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • درخشش دختران قم در مسابقات قهرمانی کشور ترای اتلون

   درخشش دختران قم در مسابقات قهرمانی کشور ترای اتلون

   درخشش دختران قم در مسابقات قهرمانی کشور ترای اتلون


   دختران قم در نخستین دوره مسابقات قهرمانی کشور ترای اتلون منقطع کراس بانوان در تهران موفق به کسب چندین مدال انفرادی و تیمی شدند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قم؛ مسابقات قهرمانی کشور ترای اتلون بانوان که برای نخستین بار در کشور و در قالب ترای اتلون منقطع کراس در مجموعه ورزشی بعثت و تختی تهران برگزار شد با درخشش دختران قمی همراه بود که مدال مختلفی در بخش انفرادی و تیمی حاصل این حضور بود.
   این رقابت ها که برای اولین بار در کشور برگزار شد در پنج رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان و با حضور گسترده ورزشکارانی از 10 استان کشور برگزار شد سپیده مظفری و آرزو تنباکویی بانوان قمی در رده سنی به ترتیب عناوین دوم و سومی را کسب کردند و مدال های نقره و برنز را از آن خود کردند که ماحصل آن قرار گرفتن در جایگاه سوم تیمی بود.
   در رد ه سنی نونهالان تیم قم با ترکیب فاطمه سادات ایزدی و ستایش صعدآبادی فراهانی به میدان رفت و رده سوم تیمی را کسب کرد و بر سکوی سوم کشور ایستاد و در رده سنی نوجوانان نمایندگان قم یعنی فایزه سادات عابدینی و لیلا دهستانی جایگاه دوم کشور را تصاحب کردند و از سکوی نایب قهرمانی بالا رفتند.
   زهرا اسدی به عنوان سرپرست و مربی در کنار ورزشکاران قم در این رقابت ها حضور داشت و البته یکی از داوران این دوره از مسابقات نیز بود.
   این مسابقات در دو بخش شنا و دوچرخه و دو به صورت منقطع برگزار شدکه رکوردگیری شنا در استخر مجموعه ورزشی بعثت انجام گرفت و رقابت دو و دوچرخه در مجموعه ورزشی تختی تهران برگزار شد.
   اخبار مرتبط
قم - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,449,960
تعداد بازدید امروز : 765
تعداد بازدید دیروز : 761
آخرین به روزرسانی : 1398/09/17
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.