جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • گلف قم از جایگاه خوبی در سطح ملی برخوردار است

   مدیر کل ورزش و جوانان استان قم،

   گلف قم از جایگاه خوبی در سطح ملی برخوردار است

   گلف قم از جایگاه خوبی در سطح ملی برخوردار است


   مدیرکل ورزش و جوانان قم با اشاره به ظرفیت‌های گلف استان گفت: عملکرد خوب هیات گلف قم موجب شده تا این استان در رشته‌های زیرمجموعه گلف از جایگاه خوب در سطح ملی برخوردار است و حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قم، رسول منعم درمجمع سالیانه هیات گلف قم که درسال جلسات اداره کل ورزش و جوانان قم برگزار شد، با تاکید بر حمایت از ورود بخش خصوصی برای تکمیل زیرساخت‌های ورزشی در این استان اظهار داشت: درصورتی که بخش خصوصی آماده سرمایه‌گذاری درقم باشد از ورود آن‌ها استقبال و حمایت می‌شود.
   وی با اشاره به ظرفیت گلف برای توسعه همگانی عنوان کرد: رشته‌ها زیرمجموعه هیات گلف از جمله رشته‌هایی است که با کمترین هزینه امکان توسعه آن در بوستان‌های استان وجود دارد که باید برنامه‌ریزی در این راستا در دستورکار این هیات بیش از پیش قرارگیرد.
   مدیر کل ورزش و جوانان قم، با تاکید بر اینکه ظرفیت‌های رشته گلف به خوبی به خانواده‌ها معرفی نشده است، ابراز کرد: معرفی خوب رشته گلف می‌تواند نقش مهمی در جذب علاقه‌مندان به این رشته داشته باشد به همین دلیل یکی ازاقدام‌های موثر در این راستا تقویت ارتباط هیات گلف با رسانه‌ها است.
   منعم با تقدیر از تلاش هیات گلف استان بیان کرد: تا کنون ۲۹ مجمع سالیانه هیات‌های ورزشی در ماه‌های گذشته برگزار شده که مجمع سالیانه گلف یکی از موفق‌ترین مجمع‌ها دربرگزاری و ارائه منسجم گزارش عملکردی است.
   وی، با انتقاد از حضور نیافتن رئیس فدراسیون گلف دراین مجمع سالیانه تصریح کرد: از ۲۹ مجمع سالیانه هیات‌های مختلف ورزشی، ۲۴ مجمع با حضور رئیس فدراسیون‌های مرتبط برگزار شده است که انتظار داریم تا شخص رئیس فدراسیون دراین مجمع حضور یابند.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان قم ایجاد تعامل با استان‌های هم‌جوار را از دیگر فرصت‌های پیش روی ورزش قم دانست و متذکر شد: نزدیکی قم به مرکز کشور ظرفیت و فرصت‌هایی ایجاد کرده است تا قهرمانان و ورزشکاران این استان از زیرساخت‌های دیگر استان‌ها استفاده کنند.
   منعم با تاکید بر بسترسازی برای فعال‌سازی رشته‌های ورزشی دربخش‌های تابعه قم یادآورد شد: با توجه به کم هزینه بودن توسعه ورزش گلف، ضروری است این هیات ورزشی نسبت به فعال‌سازی این رشته در بخش‌های تابعه استان اقدام لازم را انجام دهند.
   وی خاطر نشان کرد: آماده سازی مجموعه ورزشی جوادالائمه(ع) از سال گذشته به صورت جدی در دستور کار قرارگرفته و در سال جاری نیز اعتبارهایی برای آن پیش‌بینی‌شده است که به محض تخصیص اعتبار و تکمیل این مجموعه، زیرساخت مناسب برای فعالیت گلف در قم ایجاد می‌شود
   مدیر کل ورزش و جوانان استان قم با تاکید بر اینکه عملکرد ضعیف تیم‌های قم در دومین دوره المپیاد ورزشی استعدادهای برتر در حال ارزیابی است ادامه داد: بسیاری از رشته‌هایی که توقع کسب مدال داشتیم، عملکرد ضعیفی در این مسابقات داشتند که ریشه‌یابی علل این موضوع به صورت جدی در دست بررسی است.
   منعم خاطر نشان کرد: یکی از شاخص‌های ارزیابی عملکرد هیات‌های ورزشی قم توجه به استعدادیابی و تاکید بر رده‌های پایه است.
   اخبار مرتبط
قم - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,450,163
تعداد بازدید امروز : 968
تعداد بازدید دیروز : 761
آخرین به روزرسانی : 1398/09/17
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.