جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • استخر سرپوشیده مجموعه ورزشی تختی قم به بهره برداری رسید

   با حضور معاون پارلمانی وزیر ورزش و جوانان در قم :

   استخر سرپوشیده مجموعه ورزشی تختی قم به بهره برداری رسید

   استخر سرپوشیده مجموعه ورزشی تختی قم به بهره برداری رسید

   با حضور معاون امور حقوقی، مجلس و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان کشور در استان قم، استخر سرپوشیده مجموعه ورزشی تختی قم به بهره برداری رسید.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قم، در سفر یکروزه کاری جمشید تقی زاده معاون امور حقوقی، مجلس و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان به قم وی در برنامه های مختلفی حضور یافت که یکی از شاخص ترین آنها حضور در مراسم و آیین افتتاح چهار پروژه ورزش و جوانان استان قم بود.
   تقی زاده در دقایق اولیه حضور خود در استان قم بر سر مزار شهدای مدافع حرم استان کریمه اهل بیت (ع) حاضر شد و با آرمان های امام شهدا، شهدای انقلاب و اسلام تجدید بیعت کرد.
   وی در ادامه از استخر در حال ترمیم شهید دخانچی مجموعه ورزشی شهدای 15 خرداد استان قم بازدید به عمل آورد و بعد از انجام این امر راهی محل برگزاری آیین افتتاح چهارطرح ورزشی قم شد.
   یکی از چهار طرح عمرانی که به همت اداره کل ورزش و جوانان استان قم احداث، تکمیل و با حضور مسئولین عالی رتبه کشوری و استانی به بهره برداری رسید، استخر مجموعه ورزشی تختی بود.
   بهره‌برداری ازاستخر سرپوشیده تختی‌ نیز در زمینی به مساحت ۱۸ هزار و ۶۰۰ متر مربع و زیربنای یک هزار و ۶۰۰ مترمربع افتتاح و در اختیار مردم ورزش باور و ورزش باور استان قم قرار گرفت.
   این استخر که روند احداث آن ازسال ۱۳۸۹ آغاز شد، در سال ۱۳۹۶ و در قالب ماده ۲۷ به بخش خصوصی واگذار گردید. برای ساخت این استخر، ۲۸ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال هزینه شده که بخش زیادی از آن توسط بخش خصوصی تامین شده‌است.
   اخبار مرتبط
قم - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,449,953
تعداد بازدید امروز : 758
تعداد بازدید دیروز : 761
آخرین به روزرسانی : 1398/09/17
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.