جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • سه پروژه در قم آماده افتتاح است

   مدیر کل ورزش و جوانان استان قم،

   سه پروژه در قم آماده افتتاح است

   سه پروژه در قم آماده افتتاح است

   مدیر کل ورزش و جوانان استان قم گفت: سه پروژه در دو بخش ورزش و جوانان در سطح استان قم آماده بهره برداری و افتتاح است.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قم، رسول منعم در سخنان خود در مراسم آیین افتتاح سالن تیراندازی شهید محمدیان مجموعه ورزشی 15 خرداد قم اظهار کرد:
   موفقیت ورزشکاران استان قم در سال گذشته در رقابت های بازی های آسیایی و پارآسیایی ثابت نمود که جوانان قمی دارای ظرفیت‌های بسیار زیادی در عرصه‌ ورزش، خصوصاً ورزش قهرمانی دارند.
   وی به عناوین کسب شده توسط نمایندگان ورزش قم در مسابقات آسیایی و پارآسیایی جاکارتا اشاره کرد و عنوان کرد: ما در ورزش قهرمانی استان قم در سال ۱۳۹۸ تا به امروز شاهد میزبانی ۴۰ رخداد کشوری و غریب بر 8 میزبانی اردوهای تیم ملی در استان قم بوده ایم که این امر با حمایت استاندار و معاونین وی محقق شده است.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان قم بیان کرد: کسب ۸۱۹ عنوان انفرادی، ۶۷ عنوان تیمی کشوری و کسب ۹۰ عنوان فراملی در عرصه ورزش قهرمانی استان قم که تا این تاریخ از سال 98 حاصل شده است، نشان دهنده ظرفیت هایی است که ما بیش از پیش در ورزش استان شاهد آن هستیم.
   منعم ابراز کرد: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته در اداره کل ورزش و جوانان استان قم، 15 نفر از استعدادهای ورزشی در ۶ رشته ورزشی استان و از مستعدین کسب سهمیه المپیک و پارالمپیک ۲۰۲۰ ژاپن شناسایی و مورد حمایت قرار گرفته اند و ما در کنار این عزیزان قرار داریم.
   وی تصریح کرد: از سال ۹۲ تاکنون تعداد ۳۲ مکان ورزشی به فضاهای ورزشی استان قم اضافه شد و رشد خوبی در سرانه ورزشی اداره کل ورزش و جوانان ایجاده شده است که با توجه به محدودیت منابع مالی دولتی، امیدواریم از ظرفیت بخش خصوصی در این راستا استفاده شود.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان قم ادامه داد: تشکر از همه کسانی که در تکمیل این پروژه ورزشی کمک دادند و این فضا به متراژ ۴۵۰ متر مربع امروز برای توسعه ورزش قهرمانی در حوزه ورزش جانبازان و معلولین امروز در اختیار این قشر قرار خواهد گرفت.
   اخبار مرتبط
قم - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,433,937
تعداد بازدید امروز : 26
تعداد بازدید دیروز : 181
آخرین به روزرسانی : 1398/08/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.