جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • افتتاح سالن تیراندازی مجموعه ورزشی 15 خرداد قم

   به مناسبت فرا رسیدن 13 آبان در قم رخ داد:

   افتتاح سالن تیراندازی مجموعه ورزشی 15 خرداد قم

   افتتاح سالن تیراندازی مجموعه ورزشی 15 خرداد قم


   سالن تیراندازی مجموعه ورزشی 15 خرداد استان قم که مزین به نام سردار جانباز، شهید محمدیان است با حضور مسئولین عالی رتبه استانی و کشوری به مناسبت فرا رسیدن 13 آبان به بهره برداری رسید.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قم، سالن تیراندازی مجموعه ورزشی 15 خرداد استان قم که مزین به نام سردار جانباز، شهید محمدیان است با حضور مسئولین عالی رتبه استانی و کشوری به مناسبت فرا رسیدن 13 آبان به بهره برداری رسید.
   این سالن تیراندازی که در قسمت فوقانی استخر شهید دخانچی قرار دارد به همت هیات ورزش جانبازان و معلولین و با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان قم تجهیز و تاسیس و به مناسبت 13 آبان با حضور مسئولین استانی و کشوری به بهره برداری رسید.
   در آیین افتتاح سالن تیراندازی شهید محمدیان مجموعه ورزشی 15 خرداد استان قم چهره های همچون گروسی معاون منابع و پشتیبانی استانداری، صمیمی ریئس فدارسیون ورزش جانبازان و معلولین کشور، فصیحی مسئول دفتر لاریجانی نماینده مردم شریف قم در مجلس شورای اسلامی، منعم مدیر کل ورزش و جوانان استان قم و تنی چند از چهره های خدوم نظام مقدس جمهوری اسلامی در سازمان ها و نهادهای کشوری و استانی مختلف حضور داشتند.
   اخبار مرتبط
قم - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,433,938
تعداد بازدید امروز : 27
تعداد بازدید دیروز : 181
آخرین به روزرسانی : 1398/08/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.