جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • برگزاری ۲۰ مجمع سالیانه اقدامی بی‌نظیر در ورزش قم است

   معاون اداره کل ورزش و جوانان قم:

   برگزاری ۲۰ مجمع سالیانه اقدامی بی‌نظیر در ورزش قم است

   برگزاری ۲۰ مجمع سالیانه اقدامی بی‌نظیر در ورزش قم است

   معاون توسعه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان قم، برگزاری ۲۰ مجمع سالیانه هیات های ورزشی را اقدامی بی‌نظیر در ورزش استان دانست و گفت: برگزاری مجمع‌های سالیانه موجب ارتقای جایگاه ورزش قم در کشور شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قم، حمید نریمان، در مجمع سالیانه هیات وزنه‌برداری قم که در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان به انجام رسید در سخنان خود اظهار کرد: اداره ورزش و جوانان قم از اسفندماه سال گذشته برگزاری مجامع سالیانه هیات های ورزشی را در دستور کار خود قرار داد.
   وی بابیان اینکه برگزاری مجمع‌های سالیانه با حضور رئیسان فدراسیون رشته‌های مختلف ورزشی اقدامی ارزشمند در ورزش استان است، عنوان کرد: تاکنون ۲۰ مجمع سالیانه هیات های ورزشی مختلف در قم برگزارشده است که از این تعداد ۱۷ مجمع با حضور رئیس فدراسیون‌های ورزشی مختلف برگزارشده است.
   معاون توسعه ورزش قهرمانی بیان کرد: طبق بخشنامه جدید، برگزاری مجامع سالیانه به‌صورت الزامی باید در دستور کار تمام استان‌ها قرار گیرد ضمن اینکه در این بخشنامه بر حساب‌رسی مالی هیات های ورزشی تاکید شده است.
   نریمان ابراز کرد: هیات وزنه‌برداری قم در سال ۹۷ چندین ماه به‌صورت سرپرستی اداره می‌شد که این موضوع فعالیت این هیات را با چالش مواجه کرد به‌گونه‌ای که حتی اعزام تیم‌ها و ورزشکاران استان به رقابت‌های کشوری با مشکل مواجه شد که با توجه به انتخاب اعضای جدید هیات وزنه‌برداری، عملکرد این هیات در ۶ ماه فعالیت خود، قابل‌قبول است.
   وی با تاکید بر توسعه وزنه‌برداری قم خاطر نشان کرد: اداره کل ورزش و جوانان نگاه ویژه‌ای به توسعه و حمایت از هیات های ورزشی را در دستور کار دارد.
   اخبار مرتبط
قم - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,433,939
تعداد بازدید امروز : 28
تعداد بازدید دیروز : 181
آخرین به روزرسانی : 1398/08/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.