جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • گام‌های فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان قم و دیدار با خانواده شهیدان《حمید و محسن آبکار》

   در استان قم رخ داد:

   گام‌های فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان قم و دیدار با خانواده شهیدان《حمید و محسن آبکار》

   گام‌های فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان قم و دیدار با خانواده شهیدان《حمید و محسن آبکار》


   مدیر کل ورزش و جوانان، معاونین و جمعی از کارشناسان این اداره کل با حضور در منزل شهیدانحمید و محسن آبکار با خانواده ایشان دیدار و به گفت و گو نشستند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان قم، یکی از جمله اقدامات ارزشمند اداره کل ورزش و جوانان که از سوی واحد امور ایثارگران تدوین و در طول سال به طور منظم به انجام می رسد، دیدار با خانواده شهداء به خصوص خانواده شهدای ورزشکار است.
   امر شناسایی ، جمع آوری ، طبقه بندی، ثبت و حفاظت از نام، یاد و آثار شهدای ورزشکار هشت سال دفاع مقدس و شهدای گرانقدر مدافع حرم با رویکرد ترویج فرهنگ ایثار و شهادت سرلوح اقدمات واحد امور ایثارگران اداره کل ورزش و جوانان استان قم که با حمایت های مدیریت این اداره کل به شکل بسیار پسندیده ای پیگیری و به اجرا گذاشته می شود.
   این امر ارزنده فرهنگی، یعنی دیدار با خانواده شهدا، ضمن انجام در مناسبت های مختلف مذهبی و ملی به صورت ادواری و با حضور اعضاء ستادی این اداره کل با حضور در منزل شهدای ورزشکار دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم به انجام می رسد.
   برهمین اساس رسول منعم مدیر کل ورزش و جوانان استان بهمراه معاونین و جمعی از مسئولین ستادی اداره کل با حضور در منزل شهیدان حمید و محسن آبکار با خانواده معظم این شهدای سرافراز دیدار و گفتگو کردند.
   در این دیدار صمیمی مدیر کل ورزش و جوانان استان قم ضمن تبریک به مناسبت پاسداشت هفته ی دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره این شهیدان والا مقام ،لوح یادبودی را تقدیم مادر شهیدان آبکار کرد.
   شهید حمید و محسن آبکار از شهدای ورزشکار استان قم و از شهدای هشت سال دفاع مقدس هستند.
   اخبار مرتبط
قم - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,402,336
تعداد بازدید امروز : 726
تعداد بازدید دیروز : 1,017
آخرین به روزرسانی : 1398/08/01
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.