جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • تحقق موفقیت رشته قایقرانی با اتحاد، همدلی و هم سویی دستگاه های اجرایی در قم

   مدیر کل ورزش و جوانان استان قم گفت:

   تحقق موفقیت رشته قایقرانی با اتحاد، همدلی و هم سویی دستگاه های اجرایی در قم

   تحقق موفقیت رشته قایقرانی با اتحاد، همدلی و هم سویی دستگاه های اجرایی در قم

   مدیر کل ورزش و جوانان استان قم گفت: با توجه به وجود ظرفیت های موجود در سطح استان رشد و گسترش رشته ورزشی قایقرانی در قم خیلی دور از دسترس نیست.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان قم، رسول منعم مدیر کل ورزش و جوانان استان قم در مجمع انتخابات هیات قایقرانی استان قم در سخانی اظهار داشت: حضور دکتر سهرابیان رئیس فدارسیون قایقرانی کشور را به استان قم هم گرامی میداریم و هم به فال نیک می گیریم و امیدواریم با تشکیل این مجمع و انتخاب رئیس هیئت، افق تازه ای در این ورزش در سطح استان قم ایجادشود.
   وی با طرح این مطلب که از سیاست‌های اداره کل، توسعه همه جانبه ورزش در استان و فعال نمودن رشته‌های ورزشی مختلف است که امکان فعالیت آنها در سطح استان فراهم است، ابراز کرد: امیدواریم هیئت قایقرانی استان قم در مسیر خود در طول چهار سال آینده بتواند زمینه و بستر مناسب را برای رشد و پویایی هر چه بیشتر این رشته جذاب و مفرح در سطح استان و رده های مختلف کشور فراهم کند.
   مدیر کل ورزش و جوانان گفت: با تعاملاتی که اداره کل ورزش و جوانان با فدراسیون قایقرانی برقرارکرد، فعالیت این هیات ورزشی به صورت سرپرستی آغاز و امروز که مجمع انتخاباتی استانی برگزارشد امیدواریم فعالیت این رشته ورزشی در قم هر چه زودتر به صورت فراگیرآغاز شود.
   با اشاره به این مطلب که قایقرانی یکی از رشته های جذاب و پر مدال است، عنوان کرد: به دلیل وجود ظرفیت‌های که در استان وجود دارد و سدهای آبی که داریم به مانند سد ۱۵ خرداد، دریاچه بوستان جوان و دهکده صبا رشد و گسترش این رشته ورزشی خیلی دور از دسترس نیست.
   وی خاطر نشان کرد: وجود اتحاد، همدلی و هم سویی که در بین دستگاه های اجرایی استان وجود دارد انتظار می رود دستگاه‌های اجرایی مرتبط با این رشته ورزشی به گونه ای عمل کنند که بتوان از ظرفیت این دستگاه برای گسترش این رشته ورزشی استفاده کرد.
   اخبار مرتبط
قم - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,402,423
تعداد بازدید امروز : 813
تعداد بازدید دیروز : 1,017
آخرین به روزرسانی : 1398/08/01
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.