جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • نرخ بیکاری جوانان در قم از کل کشور پایین تر است/راه اندازی 3 خانه جوان همزمان با هفته دولت در قم

   مدیرکل ورزش و جوانان استان قم خبر داد:

   نرخ بیکاری جوانان در قم از کل کشور پایین تر است/راه اندازی 3 خانه جوان همزمان با هفته دولت در قم

   نرخ بیکاری جوانان در قم از کل کشور پایین تر است/راه اندازی 3 خانه جوان همزمان با هفته دولت در قم

   مدیرکل ورزش و جوانان استان قم از راه راندازی ۳ خانه جوان در استان قم خبر داد و گفت: همزمان با هفته دولت دو خانه جوان در بخش های استان و یک خانه جوان در منطقه پردیسان قم راه اندازی خواهند شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قم، رسول منعم در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان قم در سخنان خود اظهار کرد: جلسه ستاد ساماندهی در وزارتخانه هر دو ماه یکبار برگزار می شود که در هر جلسه یک استان به همراه استاندار در این جلسه حضور داشته و به ارائه گزارش می پردازد.
   وی عنوان کرد: در هفتاد و سومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان کشور به اتفاق دکتر سرمست استاندار در این نشست شرکت کردیم که با برنامه ریزی های لازم صورت گرفته و گزارش کاملی ارائه شد.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان قم بیان کرد: در این جلسه موضوع حوزه اشتغال بررسی شد که در این امر انتظار است با تلاشی که مجموعه متولیان انجام داده اند مشکلات برطرف شود.
   منعم ابراز داشت: نرخ بیکاری جوانان در قم از کل کشور پایین تر است و در سال جاری نیز برنامه ریزی برای کاهش هر چه بیشتر این امر در دستور کار قرار گرفته است.
   وی با اشاره به موضوع ازدواج جوانان گفت: در این زمینه سال گذشته 247 کارگاه آموزشی در استان برگزار شد و یکی از موضوعات قابل توجه پرداخت تسهیلات بود که رشد 38 درصدی را در این خصوص داشتیم.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان قم خاطرنشان کرد: در حوزه سمن ها 12 سمن داشتیم و در پایان سال 97 به 41 سمن رساندیم و دولت در راستای توسعه سمن ها کوشید و تسهیلات خود اشتغالی را برای آنها فراهم که تاثیرات بسیار مثبتی را به همراه دارد.
   منعم از راه راندازی 3 خانه جوان در استان قم خبر داد و گفت: همزمان با هفته دولت دو خانه جوان در بخش های استان و یک خانه جوان در منطقه پردیسان قم راه اندازی خواهند شد.
   وی با اشاره به موضوع اوقات فراغت ادامه داد: در این راستا نیز با پیگیری های صورت گرفته سند اوقات فراغت استان طراحی و برنامه های هر دستگاه تدوین شده است.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان قم همچنین از تدوین تقویم ورزش همگانی استان خبر داد و افزود: در این خصوص برنامه ریزی های لازم انجام و همایش های پیاده روی پیش بینی شده است تا نشاط و شادی به استان بیاوریم.
   اخبار مرتبط
قم - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,321,620
تعداد بازدید امروز : 1,895
تعداد بازدید دیروز : 1,469
آخرین به روزرسانی : 1398/06/03
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.