جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • تدوین سند اوقات فراغت جوانان قم

   معاون فرهنگی و امور جوانان قم خبر داد:

   تدوین سند اوقات فراغت جوانان قم

   تدوین سند اوقات فراغت جوانان قم

   معاون فرهنگی و امور جوانان قم گفت: در راستای اوقات فراغت، سندی تدوین و در جلسات مختلف ارائه و برای ادارات نیز ارسال که پس از نظرات کارشناسی آماده تصویب است.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قم، روح الله رمضانی در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان قم که درمحل استانداری و به ریاست معاونت سیاسی امنیتی استانداری قم به انجام رسید اظهار کرد: یکی از موضوعات مهم توجه به اوقات فراغت جوانان است که در این زمینه برنامه ریزی های لازم انجام و تلاش خواهیم کرد با همکاری دیگر دستگاه ها در راستای گسترش کارها اقدام کنیم.
   وی عنوان کرد: در راستای اوقات فراغت، سندی تدوین و در جلسات مختلف ارائه و برای ادارات نیز ارسال که پس از نظرات کارشناسی آماده تصویب است.
   معاون فرهنگی و امور جوانان قم بیان کرد: در این سند مواردی در راستای اهمیت اوقات فراغت عنوان شده و برای اینکه دستگاه ها هماهنگی داشته باشند، یک تقسیم کار دستگاهی و استانی انجام شده است.
   رمضانی ابراز کرد: تولید برنامه های رسانه ای، کنترل برنامه های اجرا شده، انجام پژوهش های بنیادی، برنامه های آموزشی با رویکرد مهارت آموزی، برگزاری ارودهای گردشگری، گفتگوی جوانان، جسنواره های فراغتی و... به عنوان شاخص های این سند تعریف شده است.
   وی تصریح کرد: 17 دستگاه عضو ستاد ساماندهی امور جوانان در زمینه اوقات فراغت برنامه دارند که این سند برای دستگاه ها ارسال و نظرات آنها اخذ و پس از تصویب تا 1401 به عنوان یک برنامه راهبردی فعالیت خواهد کرد.
   معاون فرهنگی و امور جوانان قم با اشاره به برنامه های حوزه ازدواج گفت: با توجه به در پیش بودن هفته ازدواج در این زمینه نیز دستورالعملی تهیه و برنامه هایی پیش بینی که اجرایی خواهیم کرد.
   اخبار مرتبط
قم - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,321,622
تعداد بازدید امروز : 1,897
تعداد بازدید دیروز : 1,469
آخرین به روزرسانی : 1398/06/03
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.