جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • تقدیر از وزیر ورزش و جوانان/ لزوم توجه به نشاط اجتماعی در استان قم

   سرپرست معاونت سیاسی امنیتی اجتماعی استان قم گفت:

   تقدیر از وزیر ورزش و جوانان/ لزوم توجه به نشاط اجتماعی در استان قم

   تقدیر از وزیر ورزش و جوانان/ لزوم توجه به نشاط اجتماعی در استان قم

   سرپرست معاونت سیاسی امنیتی اجتماعی استان قم گفت: همه دستگاه ها موظف هستند تا نشاط را در جامعه فراهم کنند و باید کمک کرده تا با هم فکری و همکاری در این زمینه گام برداریم.


   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قم، محمدرضا گروسی در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان قم در سخنانی اظهار داشت: عملیاتی شدن برنامه های جوانان موضوعی است که همه به آن تاکید دارند و باید در این راستا برنامه ریزی کاربردی داشته باشیم.
   سرپرست معاونت سیاسی امنیتی اجتماعی استان قم بیان داشت: در موضوع اوقات فراغت و فصل تابستان نباید کارها منجر به این شود که اواخر خرداد به فکر برنامه ریزی باشیم بلکه باید کارها بر اساس برنامه و دقت باشد.
   وی با بیان اینکه موازی کاری در ادارات سم است گفت: نباید موازی کاری داشته باشیم، باید هماهنگی در کارها باشد و با یک بنر هم می شود امتیازهایی که مرکز از ما خواسته را گرفت اما نباید به فکر اینها باشیم و باید برای جوانان و برای رضای خداوند کار کنیم.
   گروسی با اشاره به نگاه مثبت وزیر ورزش و جوانان به استان قم تصریح کرد: این نگاه قابل تقدیر است و طی برنامه ریزی های صورت گرفته حداقل هر دو ماه یکبار، یک رخداد بزرگ ورزشی برای جوانان قمی برنامه ریزی خواهد شد.
   وی خاطرنشان کرد: این امر برکات بسیاری به همراه دارد و همواره تاکید بر برنامه های همگانی و الگوسازی برای جوانان باید داشته باشیم.
   سرپرست معاونت سیاسی امنیتی اجتماعی استان قم ابراز داشت: همه دستگاه ها موظف هستند تا نشاط را در جامعه فراهم کنند و باید کمک کرده تا با هم فکری و همکاری در این زمینه گام برداریم.
   گروسی به فقر حرکتی در میان بانوان استان اشاره کرد و ادامه داد: عمده هزینه های درمانی از فقر حرکتی است که خصوصا در بانوان قرار است، استان قم موقعیت خاصی دارد اما ظرفیت های ویژه ای هم دارد که باید بانوان از آن استفاده و این فقر را کنترل کنند.
   وی همچنین به پرداخت تسهیلات بانکی به زوج های جوان اشاره کرد و افزود: انتظار است بانک ها نهایت همکاری را با جوانان کرده و روند پرداخت وام را تسهیل کنند.
   گروسی در مورد اشتغال جوانان عنوان کرد: در این زمینه نیز باید برنامه عملیاتی با اداره کار تدوین شود و در مورد سند اوقات فراغت نیز نیاز است که بررسی بیشتری صورت گیرد.
   اخبار مرتبط
قم - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,321,667
تعداد بازدید امروز : 1,942
تعداد بازدید دیروز : 1,469
آخرین به روزرسانی : 1398/06/03
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.