جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • روند بهسازی و راه اندازی استخر دخانچی مورد بررسی قرار گرفت

   در پی حضور رئیس فدارسیون ورزش جانبازان و معلولین در قم،

   روند بهسازی و راه اندازی استخر دخانچی مورد بررسی قرار گرفت

   روند بهسازی و راه اندازی استخر دخانچی مورد بررسی قرار گرفت

   روند بهسازی و راه اندازی استخر شهید حسین دخانچی مجموعه ورزشی 15 خرداد قم در پیر دیدار رئیس فدارسیون ورزش جانبازان و معلولین با مدیر کل ورزش و جوانان و استاندار قم مورد بررسی واقع شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان قم، رئیس و نایب رئیس فدارسیون ورزش جانبازان و معلولین کشور با سفر یکروزه خود به قم با مدیر کل ورزش و جوانان، استاندار و رئیس سازمان برنامه و بودجه قم دیدار و در مورد روند بهسازی و تامین بودجه لازم جهت راه اندازی استخر شهید حسین دخانچی مجموعه ورزشی 15 خرداد به گفت و گو و تبادل نظر نشست.
   استخر شهید دخانچی در حال حاضر نزدیک به 80 درصد از مرحله بهسازی آن به همت هیئت ورزش جانبازان و معلولین و با حمایت اداره کل ورزش و جوانان به اتمام رسیده است.
   رئیس و نایب رئیس فدارسیون ورزش جانبازان و معلولین کشور و مدیر کل ورزش و جوانان استان در محل استخر شهید دخانچی حضور یافته و از نزدیک مراحل احیاء مجدد این استخر را مورد مشاهده قرار دادند.
   در اقدامی ارزنده هیئت ورزش جانبازان و معلولین استان قم احداث یک سالن تیراندازی و مدرن در قسمت فوقانی استخر شهید دخانچی است که با راه اندازی آن قطع به یقین رونق این ورزش در بین قشر جانباز و معلول استان قم را رقم خواهد زد.
   اخبار مرتبط
قم - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,402,361
تعداد بازدید امروز : 751
تعداد بازدید دیروز : 1,017
آخرین به روزرسانی : 1398/08/01
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.