جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • قم آمادگی تبدیل به پایلوت رویدادهای ملی ورزشی را دارد

   مدیرکل ورزش و جوانان قم:

   قم آمادگی تبدیل به پایلوت رویدادهای ملی ورزشی را دارد

   قم آمادگی تبدیل به پایلوت رویدادهای ملی ورزشی را دارد


   مدیرکل ورزش و جوانان قم گفت: قم آمادگی تبدیل به پایلوت رویدادهای ملی ورزشی و اردوهای تیم های ملی را دارد.


   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قم، رسول منعم در مجمع سالیانه هیات بدنسازی و پرورش اندام قم در سخنانی اظهار کرد: با توجه به ظرفیت های استان قم از جمله نزدیکی به تهران و قرارگرفتن در مرکزیت کشور، موضوع میزبانی اردوهای تیم های ملی در رشته های مختلف در این استان هفته گذشته در ستاد ملی ساماندهی جوانان کشور مطرح شد و مورد تاکید وزیر ورزش و جوانان قرار گرفت.
   وی عنوان کرد: در یک ماه گذشته، قم میزبان اردوی تیم های ملی وشوو کشور و ژیمناستیک نوجوانان، جوانان و نونهالان کشور بوده است ضمن اینکه میزبانی از رقابت های لیگ آینده سازان تنیس کشور، میزبانی از رقابت های اسکواش نوجوانان قهرمانی کشور و میزبانی از سه رشته المپیاد استعدادهای برتر در این استان برنامه ریزی شده است.
   مدیر کل ورزش وجوانان با تاکید بر توسعه زیرساخت های ورزشی قم تصریح کرد: با تکمیل زیرساخت های در دست احداث و تعریف طرح های ورزشی مورد نیاز در تلاش هستیم تا شرایط برای پیشرفت ورزش استان بیش از پیش فراهم شود.
   منعم ادامه داد: مجموعه ورزشی امام رضا (ع) یکی از طرح های ورزشی مهم قم است که سال ها پیش در قم کلید خورده و همچنان نیمه کاره است که با تصمیم های اخیری که در این زمینه صورت گرفته امیدواریم تا شهریورماه سال آینده به بهره برداری برسد.
   وی برگزاری مجمع سالیانه هیات های ورزشی را یکی از سیاست های این اداره کل دانست و افزود: تاکنون ۱۲ مجمع سالیانه و عمومی هیات های ورزشی در قم برگزار شده است که ۱۰ مجمع با حضور روسای فدراسیون های ورزشی ترتیب یافته که این موضوع می تواند در تحول ورزش استان کمک بسیاری کند.
   مدیر کل ورزش و جوانان ابراز کرد: برگزاری مجامع سالیانه با جدیت بیشتری در استان پیگیری می شود چراکه این موضوع می تواند در ارتقای فعالیت هیات های ورزشی قم بسیار موثر باشند.
   منعم رشته بدنسازی را رشته ای خاص در کشور دانست و خاطرنشان کرد: جامعه پر مخاطب و علاقه مندان بسیار و حضور فعال بخش خصوصی موجب شده تا این رشته ورزشی دارای ظرفیت های خاصی باشد.
   اخبار مرتبط
قم - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,402,365
تعداد بازدید امروز : 755
تعداد بازدید دیروز : 1,017
آخرین به روزرسانی : 1398/08/01
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.