جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • تجلیل از 15 جوان برتر قم در جشنواره حضرت علی اکبر (ع)

   معاون فرهنگی و امور جوانان استان قم خبر داد:

   تجلیل از 15 جوان برتر قم در جشنواره حضرت علی اکبر (ع)

   تجلیل از 15 جوان برتر قم در جشنواره حضرت علی اکبر (ع)


   معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قم گفت: جوانان برتر قم امسال در 15 محور مورد تجلیل و قدردانی قرار خواهند گرفت.


   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قم، روح‌الله رمضانی در نشست خبری که به مناسبت هفته جوان با حضور مدیر کل ورزش و جوانان به انجام رسید در سخنان اظهار داشت: تجلیل از جوانان برتر قم مطابق معمول هر سال در جشنواره حضرت علی اکبر (ع) صورت می‌گیرد، به همین منظور ثبت‌نام اینترنتی جوانان برتر آغاز شده تا این مراسم در روزهای پایانی فروردین و اوایل اردیبهشت ماه امسال برگزار شود.
   وی با اشاره به نحوه ثبت‌نام جوانان ادامه داد: جوانان برتر استان قم می‌توانند با تکمیل فرم مربوطه، توانمندی‌های خود را اعلام کنند تا پس از بررسی و داوری در ستاد جشنواره حضرت علی اکبر (ع) به عنوان جوان برتر در جشنواره استانی به مناسبت میلاد با سعادت حضرت علی‌اکبر «علیه السلام» مورد تجلیل قرار بگیرند.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان قم با بیان اینکه تا نوزدهم فروردین ماه ثبت‌نام از جوانان برتر انجام می‌شود، در ادامه خاطرنشان کرد: جوانان عزیز هم‌استانی باید پس از ثبت‌نام و ارزیابی اولیه، مستندات لازم را به صورت حضوری به دبیرخانه جشنواره واقع در معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان به نشانی انتهای بلوار امام موسی صدر (خاکفرج)، جنب نمایشگاه دائمی، خانه جوانان (فرهنگسرای جوان) ارائه کنند.
   منعم با بیان اینکه تلفن ۳۶۵۶۴۵۷۰ آماده پاسخگویی به جوانان عزیز هم‌استانی راجع به موضوعات این جشنواره است، افزود: امسال در ۱۵ محور از جوانان برتر قم تجلیل می‌شود. ضمن اینکه محورهای امسال شامل حوزه‌های قرآنی، علمی، پژوهشی، کارآفرینی، صنعت، روستا، جوان سرباز، طلبه جوان، دانشجوی نخبه، فعال فرهنگی اجتماعی، فعال در عرصه هنر، نویسنده جوان، جوان معلول، قهرمان ورزش و فعال در عرصه مطبوعات و اطلاع رسانی است.
   اخبار مرتبط
قم - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,284,848
تعداد بازدید امروز : 528
تعداد بازدید دیروز : 913
آخرین به روزرسانی : 1398/04/25
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.