جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • 25 دستگاه در حوزه جوانان ذی نفوذ هستند/ کاهش آمار طلاق با جدی گرفتن فعالیت مراکز مشاوره

   مدیرکل دفتر هماهنگی و نظارت بر امور جوانان وزارت ورزش و جوانان مطرح کرد:

   25 دستگاه در حوزه جوانان ذی نفوذ هستند/ کاهش آمار طلاق با جدی گرفتن فعالیت مراکز مشاوره

   25 دستگاه در حوزه جوانان ذی نفوذ هستند/ کاهش آمار طلاق با جدی گرفتن فعالیت مراکز مشاوره


   مدیرکل دفتر هماهنگی و نظارت بر امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: اگر کار و فعالیت مراکز مشاوره جدی گرفته شود، این مساله در کاهش آمار طلاق موثر خواهد بود.


   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قم، امید محدث با حضور در قم در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان قم که در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری برگزار شد با اشاره به ویژگی‌های حوزه جوانان اظهار کرد: این حوزه یک حوزه فرابخشی است و 25 دستگاه در حوزه جوانان ذی نفوذ هستند و برای هماهنگی این دستگاه‌ها ستاد ساماندهی امور جوانان تشکیل شد.
   وی ادامه داد: باید از ظرفیت دستگاه‌های مختلف برای اجرای مصوبات ستاد ساماندهی امور جوانان استفاده شود و یک تقسیم کار مدیریتی بین دستگاهی صورت پذیرد تا هر دستگاهی وظیفه خودش را بشناسد و به آن عمل کند.
   مدیرکل دفتر هماهنگی و نظارت بر امور جوانان وزارت ورزش و جوانان افزود: اگر کار و فعالیت مراکز مشاوره جدی گرفته شود، این مساله در کاهش آمار طلاق موثر خواهد بود و در هر استانی که این اتفاق رخ بدهد، قطع به یقین میزان طلاق کم خواهد شد.
   محدث با اشاره به فعالیت مراکز مشاوره ازدواج خاطرنشان کرد: مجوز این مراکز براساس برنامه ششم توسعه با همکاری سازمان بهزیستی توسط وزارت ورزش و جوانان صادر می‌شود، این وزارتخانه وظیفه مشاوره پیش، حین و پس از ازدواج را بر عهده دارد.
   اخبار مرتبط
قم - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,218,308
تعداد بازدید امروز : 423
تعداد بازدید دیروز : 459
آخرین به روزرسانی : 1398/02/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.