جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • تدوین سند اوقات فراغت استان قم/ برگزاری نمایشگاه اوقات فراغت در قم

   مدیرکل ورزش و جوانان استان قم؛

   تدوین سند اوقات فراغت استان قم/ برگزاری نمایشگاه اوقات فراغت در قم

   تدوین سند اوقات فراغت استان قم/ برگزاری نمایشگاه اوقات فراغت در قم

   مدیرکل ورزش و جوانان استان قم گفت: نمایشگاه اوقات فراغت استان در خردادماه سال آینده برگزار می‌شود تا از طریق این نمایشگاه، برنامه‌های اوقات فراغت را به مردم اطلاع رسانی کنیم.


   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قم، رسول منعم در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان قم که در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری با اشاره به برنامه‌های فرهنگی اداره ورزش و جوانان استان قم اظهار کرد: از جمله این برنامه‌ها تجلیل از 146 خانواده شهید ورزشکار و حمایت از برنامه راهیان نور و برگزاری نخستین یادواره شهدای مدافع حرم جوان بود.
   وی عنوان کرد: هفته جوان از 24 فرودین آغاز می‌شود و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت. ستاد گرامیداشت این هفته از امروز فعالیت خودش را در استان آغاز می‌کند و از جمله برنامه‌های هفته جوان برگزاری جشنواره حضرت علی اکبر(ع) و تجلیل از جوانان نخبه است.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان قم سند اوقات فراغت استان قم را در حال تدوین دانست و تصریح کرد: به دنبال تدوین این سند با همکاری دستگاه‌های مختلف برای پنج سال آینده هستیم، همچنین نمایشگاه اوقات فراغت استان در خردادماه سال آینده برگزار می‌شود تا از طریق این نمایشگاه، برنامه‌های اوقات فراغت را به مردم اطلاع رسانی کنیم.
   منعم خاطرنشان کرد: دبیرخانه کانون‌های فرهنگی مذهبی مساجد، اداره کل آموزش و پرورش، جمعیت هلال احمر، کمیته امداد و سازمان تبلیغات اسلامی جزو دستگاه‌های برتر استان قم در زمینه اوقات فراغت در سال جاری بودند.
   اخبار مرتبط
قم - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,218,305
تعداد بازدید امروز : 420
تعداد بازدید دیروز : 459
آخرین به روزرسانی : 1398/02/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.