جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • قهرمانان و مدال آوران سال 1396 ورزش قم تجلیل شدند

   با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی در قم،

   قهرمانان و مدال آوران سال 1396 ورزش قم تجلیل شدند

   قهرمانان و مدال آوران سال 1396 ورزش قم تجلیل شدند

   آیین تجلیل از قهرمانان و مدال آوران سال 1396 ورزش قم قم با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در سالن همایش های شهرداری برگزار شد.


   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قم، آیین تجلیل از قهرمانان و مدال آوران سال 1396 ورزش قم با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در سالن همایش های شهرداری برگزار شد.
   در این مراسم که از بخش های مختلفی تشکیل شده بود سخنرانی مدیر کل ورزش و جوانان، استاندار و رئیس مجلس شورای اسلامی را شاهد بودیم.
   امیر مهدی زاده به عنوان اولین ورزشکار قم بروی صحنه آمد و با بیان اینکه در مسابقات سال 2020 ژاپن برای نخستین بار کاراته وارد المپیک شده است، گفت:کار ناتمام من کسب مدال طلای المیپک برای استان است که در این راستا تمام تلاشم را انجام می دهم.
   امیر مهدی زاده ادامه داد: برای آماده سازی حضور در المپیک 2020، 15 مسابقه در پیش دارم که حضور در این رقابت ها نیازمند حمایت و کمک مسئولان هستم.
   از دیگر بخش های این برنامه مدیر اجرایی سامانه بانک جامع اطلاعاتی ورزش قم با بیان اینکه برای اولین بار در قم به عنوان استان پیشرو سامانه جامع اطلاعاتی ورزشکاران راه اندازی شده است گفت: در این سامانه علاوه بر اطلاعات، سیستم ثبت نام دوره های آموزشی هیات های ورزشی و سامانه اطلاعات باشگاه های ورزشی ارائه شده است.
   وی با تاکید بر اینکه در این سامانه افتخارات، کارنامه فعالیت و تصاویر ورزشکاران و قهرمانان استان بارگذاری می شود افزود: اطلاعات ورزشکاران، مربیان و داوران استان بر اساس اولویت به تدریج در این سامانه ثبت می شود.
   در این آیین که با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی و بهرام سرمست استاندار قم و جمعی از مربیان، پیشکسوتان، ورزشکاران و قهرمانان قم حضور داشتند، از 25 مدال آور برجسته ورزش قم و 10 مربی و داور ورزشی قم تقدیر شد.
   استان قم بیش از 45 هزار و 500 ورزشکار بیمه شده دارد ضمن اینکه ورزش استان در سال 96 موفق به کسب 265 مدال از تورنمنت های بین المللی شدند که از این تعداد 25 مدال از مسابقات جهانی و آسیایی بوده است.
   تجلیل از خانواده شهید مدافع حرم مهدی علیدوست و همچنین رونمایی از سامانه بانک اطلاعاتی ورزشکاران استان از دیگر بخش های این برنامه بود.
   اخبار مرتبط
قم - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,321,610
تعداد بازدید امروز : 1,885
تعداد بازدید دیروز : 1,469
آخرین به روزرسانی : 1398/06/03
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.