جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • ترویج روحیه قهرمانی در کنار ورزش قهرمانی اولویت ورزش قم باشد

   استاندار قم:

   ترویج روحیه قهرمانی در کنار ورزش قهرمانی اولویت ورزش قم باشد

   ترویج روحیه قهرمانی در کنار ورزش قهرمانی اولویت ورزش قم باشد

   استاندار قم با تاکید بر اینکه ترویج روحیه قهرمانی در کنار ورزش قهرمانی باید اولویت ورزش استان باشد گفت: باید از ورزشکاران و قهرمانان ورزشی به عنوان الگوی نسل جدید تجلیل کرد و قدردان افتخارآفرینی این ورزشکاران بود.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قم، بهرام سرمست در آیین تجلیل از قهرمانان و مدال آوران برون مرزی ورزشی قم در سالن همایش های بین المللی شهرداری قم، با بیان اینکه در کنار توسعه مادی، وجود قهرمانان و ورزشکاران سرمایه اجتناب ناپذیر توسعه هر کشور است گفت: ورزشکاران سرمایه مادی و معنوی توسعه در هر جامعه است.
   وی با اشاره به توجه دولت به ورزش و ورزشکاران ادامه داد: ورزشکاران در صحنه های بین المللی با افتخار آفرینی، موجب غرور ملی می شوند که تجلیل از قهرمانان ارج نهادن به زحمات و تلاش های این سرمایه های ملی است.
   استاندار قم ورزش را عاملی مهم برای جلوگیری و پیشگیری از آسیب های اجتماعی دانست و اظهار داشت: ورزش به عنوان یک صنعت و ورزشکاران به عنوان سرمایه و الگوی جوانان نقش آفرینی می کند که باید این موضوع مورد توجه جدی تر برنامه ریزیان استان قرار گیرد.
   وی بیان داشت: میان ورزش و سیاست در عرصه داخلی رابطه تنگاتنگی وجود دارد چرا که بخش زیادی از نشاط اجتماعی و ترویج ارزش های انسانی و روحیه پهلوانی در گرو ورزش و قهرمان پروری در عرصه ورزشی است.
   اخبار مرتبط
قم - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,321,617
تعداد بازدید امروز : 1,892
تعداد بازدید دیروز : 1,469
آخرین به روزرسانی : 1398/06/03
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.