جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • ورزش در قم به جایگاه و رتبه های خوبی رسیده است/حمایت از ورزش قهرمانی و همگانی در بودجه سال آینده

   لاریجانی در مراسم تجلیل از قهرمانان ورزشی سال ۹۶ استان قم مطرح کرد،

   ورزش در قم به جایگاه و رتبه های خوبی رسیده است/حمایت از ورزش قهرمانی و همگانی در بودجه سال آینده

   ورزش در قم به جایگاه و رتبه های خوبی رسیده است/حمایت از ورزش قهرمانی و همگانی در بودجه سال آینده

   رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در بودجه سالیانه تلاش بر این بوده است که از بخش های مختلف ورزشی از جمله ورزش قهرمانی و ورزش همگانی حمایت لازم صورت گیرد.   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قم، علی لاریجانی در مراسم آیین تجلیل از قهرمانان ورزشی سال 1396 استان قم طی سخنانی اظهار کرد: طی سال های اخیر اقدامات قابل قبولی ر عرصه ورزش استان قم انجام شده و بر اساس آمار اماکن ورزشی قم از 3 مورد به 110 مورد رسیده است.
   وی با اشاره به اینکه دولت و مجلس حمایت های لازم را از ورزش داشته اند بیان کرد: در بودجه سالیانه تلاش بر این بوده است که از بخش های مختلف ورزشی از جمله ورزش قهرمانی و ورزش همگانی حمایت لازم صورت گیرد.
   رئیس مجلس شورای اسلامی با طرح این مطلب که ورزش آقایان و بانوان در استان قم به جایگاه ها و رتبه های خوبی رسیده است، بیان کرد: کسی که در میدان ورزشی به قهرمانی دست می یابد از روح بزرگی برخوردار است چرا که رسیدن به قهرمانی نیازمند تلاش بسیاری است و فرد قهرمان باید همت والایی داشته باشد.
   وی اضافه کرد: روح بزرگ در کسی که در امور سیاسی برای نجات کشور کارهای بزرگ انجام می دهد نیز وجود دارد و این فرد نیز یک قهرمان است.
   لاریجانی با اشاره به اینکه کسیی که در دفاع مقدس نیز در برابر دشمنان ایستادگی کرد قهرمانی بزرگ به شمار می رود، گفت: مردم نیز قهرمان هستند چرا که در برابر رژیم شاهنشاهی ایستادگی کرده و انقلاب اسلامی به پیروزی رسید.
   در پایان این مراسم با حضور رئیس مجلس از قهرمانان ورزشی استان قم در سال گذشته تجلیل شد. رونمایی از سامانه بانک اطلاعات ورزشی استان قم از دیگر بخش های این مراسم بود.
   اخبار مرتبط
قم - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,321,633
تعداد بازدید امروز : 1,908
تعداد بازدید دیروز : 1,469
آخرین به روزرسانی : 1398/06/03
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.