جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • افتتاح 700 پروژه ورزشی در سطح کشور در دهه فجر

   معاون وزیر ورزش و جوانان کشور در قم عنوان کرد:

   افتتاح 700 پروژه ورزشی در سطح کشور در دهه فجر

   افتتاح 700 پروژه ورزشی در سطح کشور در دهه فجر


   معاون وزیر ورزش و جوانان کشور در قم گفت: اجرای ۵ هزار برنامه ورزشی و فرهنگی، ۲۰ هزار برنامه همگانی و افتتاح ۷۰۰ پروژه ورزشی در سطح کشور در دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید.


   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قم، عبدالحمید احمدی در سفر یکروزه کاری خود به قم در مراسم افتتاحیه مسابقات کشتی فرنگی نوجوانان کشور در سخنانی عنوان کرد: چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مصادف با ایام فاطمیه است که امیدواریم مروج فرهنگ فاطمی باشیم.
   وی بیان کرد: بیش از ۵ هزار برنامه ورزشی و فرهنگی، ۲۰ هزار برنامه همگانی و ۷۰۰ پروژه ورزشی در سطح کشور در دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید.
   معاون وزیر ورزش و جوانان کشور در آیین تقدیرتنی چند از داوران و مربیان کهنکسوت کشتی استان قم که با حضور استاندار، و مدیر کل ورزش و جوانان برگزار شد حضور یافت و بعد از آن در مراسمی از خانواده شهید مدافع حرم شهید سراجی حضور یافت و خانواده این شهید بزرگوار را مورد ستایش قرار داد.
   دکتر احمدی بعد از این مراسم در سالن دو هزار نفری شهید حیدریان حضور یافت و از نزدیک دیدار دو تیم فوتسال سوهان سیمای محمد قم و فرش آرایی مشهد در مرحله پلی آف لیگ برترکشور را نظاره گرد بود.
   علی اصغر حسنزاده کاپیتان قمی تیم ملی فوتسال در بین دو نیمه دیدار سوهان محمد سیما و فرش آرای مشهد در مراسمی با حضور عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش، احمد امیر آبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، و مدیر کل ورزش و جوانان استان قم مورد تقدیر قرار گرفت.
   حضور دکتر احمدی معاون فرهنگی و توسعه همگانی وزارت ورزش و جوانان و حسن عابدی مدیر کل ورزش و جوانان استان قم در سالن ورزشی مریم محل برگزاری مسابقات هنرهای فردی و کشتی پهلوانی دانش آموزان کشور به میزبانی استان قم رخ داد از دیگر برنامه های معاون وزیر در قم بود که رقم خورد.
   اخبار مرتبط
قم - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,321,607
تعداد بازدید امروز : 1,882
تعداد بازدید دیروز : 1,469
آخرین به روزرسانی : 1398/06/03
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.