جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • شش نماینده از قم در رقابت های بین المللی کشتی جام تختی

   شش نماینده از قم در رقابت های بین المللی کشتی جام تختی

   شش نماینده از قم در رقابت های بین المللی کشتی جام تختی


   با اعلام کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان ایران رقابت های بین المللی کشتی جام تختی طی روزهای 4 و 5 با حضور شش نماینده از قم در اندیمشک برگزار خواهد شد.


   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قم، اسامی فرنگی کاران کشورمان برای حضور در رقابت های بین المللی جام تختی در حالی اطلاع رسانی شد که طبق اعلام کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان ایران شش نماینده از استان قم در این رقابت ها حضور خواهند داشت.
   پنج ورزشکار و یک مربی از قم در قالب تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان ایران طی روزهای 4 و 5 در رقابت های بین المللی کشتی جام تختی بروی تشک خواهند رفت علیرضا نجاتی در وزن 60 کیلوگرم، محمدجواد رضایی 63 کیلوگرم دو تن از نمایندگان قم در این رقابت ها هستند.
   در وزن 82 کیلوگرم مهدی ابراهیمی و هادی علیزاده پورنیا دو تن دیگر از فرنگی کاران قم هستند که در این رقابت ها با رقبای خود دیدار خواهند کرد و در وزن 97 کیلوگرم علی اکبر حیدری پنجمین فرنگی کار قمی حاضر در این رقابت ها است و روح الله میکاییلی به عنوان مربی در کنار تیم ملی حضور خواهد داشت.
   سی و نهمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام جهان پهلوان غلامرضا تختی روزهای 4 و 5 بهمن ماه برگزار می شود و شهر اندیمشک متقاضی میزبانی این مسابقات است.
   اخبار مرتبط
قم - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,284,863
تعداد بازدید امروز : 543
تعداد بازدید دیروز : 913
آخرین به روزرسانی : 1398/04/25
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.