جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • نشاط اجتماعی با محوریت مردم در قم توسعه یابد

   سرپرست استانداری قم در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان:

   نشاط اجتماعی با محوریت مردم در قم توسعه یابد

   نشاط اجتماعی با محوریت مردم در قم توسعه یابد

   سرپرست استانداری قم گفت: نشاط اجتماعی و حقوق شهروندی از سیاست های مهم دولت است که باید با محوریت مردم در استان هرچه بیشتر توسعه یابد.


   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قم ، سید محمدرضا هاشمی در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان قم در سخنانی اظهار داشت: جامعه جوان قم نسبت به میانگین کشوری بالاتر است و این فرصت ارزشمندی است که باید در عرصه های مختلف به خوبی مورد استفاده قرار بگیرد.
   وی بر ضرورت استفاده از فضاهای دولتی بلا استفاده در بخش ها و روستاهای قم به عنوان اماکن فرهنگی و ورزشی تأکید کرد و گفت: دولت همواره اهمیت بسیاری برای تشکل های مردم نهاد قائل بوده و اعتباراتی را برای اشتغالزایی برای سمن ها و همچنین ایجاد «خانه جوان» در کشور اختصاص داده است.
   سرپرست استانداری قم با بیان اینکه نیمی از طلاق ها در پنج سال نخست زندگی رخ می دهد، خاطرنشان کرد: در آموزش های قبل و بعد از ازدواج به جوانان، نباید از ظرفیت خانواده ها نیز غفلت کرده و آموزش ها فقط برای جوانان منحصر شود.
   وی از دو برابر شدن اعتبار 900 میلیون تومانی استان قم برای کاهش آسیب های اجتماعی خبر داد و گفت: باید از این اعتبارات اختصاص یافته در جهت کاهش آمار طلاق و حل معضلات دیگری از جمله کودکان کار به خوبی استفاده کنیم.
   هاشمی در پایان با بیان اینکه نگاه ها به قم در تخصیص اعتبارات و امکانات باید فراتر از یک استان باشد، تصریح کرد: قم با توجه به حضور بیش از 200 هزار تبعه خارجی از 126 کشور جهان و تردد سالانه 24 میلیون زائر ایرانی و خارجی، جایگاهی ملی و بین المللی دارد.
   جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان قم با حضور سید محمدرضا هاشمی سرپرست استانداری ، فرماندار و جمعی از مدیران و کارشناسان دستگاههای اجرایی ذیربط در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری برگزار شد.
   اخبار مرتبط
قم - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,284,878
تعداد بازدید امروز : 558
تعداد بازدید دیروز : 913
آخرین به روزرسانی : 1398/04/25
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.